Enes Taşımacılık 1986 da Mustafa Bulut tarafından ufak bir Anadol kamyonetle  amatör bir sistemle işe başlamış ve geçen her yılda sürekli kendisini yenilemiş ve büyümeye devam etmiş ve etmektedir. 1999 yılına kadar bizden aldığı destekle o güne kurumsal bir firmaya dönüşmüştür. Nesilden nesile, babamızdan aldığımız eğitim ve terbiye ile her zaman müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Babamızdan aldığımız bayrağı onurla ve gururla doğruluktan ayrılmayarak  sonuna kadar devam ettireceğimize dair söz vermişiz. Firmamızda kuruluşundan itibaren aynı yöneten kadro ile Aile şirketi olarak başlamış ve aynı şekilde devam etmektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten itibaren aynı yöneten kadro ile Aile şirketi olarak başlamış ve aynı şekilde devam etmektedir. Sizlere en kaliteli en iyi ve en güvenli hizmeti sunmaya devam ederek şuan ki durumu ( 6 ) büyük boy ( 4 ) ufak boy araçlarımızla ( 50 ) çalışan kadromuzla büyük bir Aile şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

NEDEN ENES TAŞIMACILIK?  

Çünkü iyi olanların en iyisi biziz. Sizlere daha önceden görmediğiniz ‘Keşke daha öncelerde de Enes Taşımacılığı tercih etseydim’ dedirtecek ilgi ve alakayı göreceksiniz. Ama yinede üzülmeyin ne de olsa zararın neresinden dönerseniz kardır.Siz değerli müşterilerimize hiçbir konuda sıkıntı yada sorun  oluşturmayacağımıza dair söz vermekteyiz. Uzman ve eğitimli kadromuzla sizin için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Firma prensibi olarak müşterilerimizin hiçbir zaman arkamızdan kötü konuşması, beddua alma taraftarı değiliz. Aksi taktirde bu durum bizi acı kayıplara sürükleyecektir. Yaptığımız bütün işlerin arkasında durarak yapılan hataların çözümü konusunda dikkatli davranmaktayız ve aynı hataların tekrarlanmaması için çok ciddi derecede daha dikkatli olmaktayız.

Çalışmalarımızın ve hizmetlerimizin her zamanki gibi fazlasıyla olup, eksikliklerin olması gibi bir durum kesinlikle olmayacaktır inşa Allah.Bizim firmamızda bulunan özelliklerin diğer firmalara göre daha çok olduğundan emin olabilirsiniz. Bizim firmamız bütün Türkiye’de Enes Taşımacılık olarak ün salmış ve tanınmış bir firmadır.Fazla söze gerek kalmadan çoğunuzun bizi tanıdığı ve tercih ettiğinizi bilmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Enes Evden Eve Taşımacılık